OK
menumain-menu-responsive.js گروه صنعتی پرنیان رزین سبز


 
ما شرکت دانش بنیان هستیم

single-img-seven
درباره ما

شرکت دانش بنیان پرنیان رزین 

گروه صنعتی پرنیان رزین سبز با ماموریت تولید انواع رزین های مورد نیاز صنایع کشور در سال 1381 تاسیس گردید. با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و به منظور حرکت در جهت ایجاد سازمانی نوآور و یاد گیرنده و ارتقا توان رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی و ایجاد یک محیط خلاق و پویا و اثر بخش نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت خود بر اساس استاندارد ISO9001:2015 اقدام نموده است.

گروه صنعتی پرنیان رزین سبز قصد دارد تا با توجه به نیاز روز افزون صنایع کشور به پوشش های تخصصی ، با استفاده از توان و تخصص داخلی و همگامی با این تکنولوژی روز دنیا به جایگاه بزرگ ترین تولید کننده رزین های اکریلیک پایه حلالی در کشور، تبدیل گردیده و درجهت افزایش رشد اقتصادی کشور تلاش نماید.

گروه صنعتی پرنیان رزین سبز دارنده گواهینامه ISO 9001-2015 نزدیک به دو دهه است که در زمینه تولید رزین های اکریلیک بر پایه حلال های آلی فعالیت می نماید و امروز به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کننده های شرکت های معتبر رنگ سازی، برندی معتبر در صنعت رنگ و رزین کشور می باشد.این مجموعه در سال 1399 به مجموعه شرکت های دانش بنیان وارد شده است. در سال های اخیر صادرات به کشورهای اسیای شرقی و اروپایی اغاز شده است و در رقابت با رزین های شرکت های معتبر جهانی توانسته ایم سهم بازار خوبی بدست اوریم. 

  • اکریلیک ترموپلاست
  • اکریلیک پلی ال
  • اکریلیک کلدپلاست
  • اکریلیک ترموست

سال سابقه اجرا

استان کشور

شهر

راه اصلی

col-bgimage-3

شرکت پرینان رنگین سریر

امروزه به عنوان یکی از بزرگ ترین تأمین کننده های شرکت های معتبر رنگ سازی، برندی معتبر در صنعت رنگ و رزین کشور می باشد.